Nová sezóna 2015

Blíži sa otvorenie letnej sezóny 2015

 

Letné kúpalisko MATADORKA plánuje otvárať novú sezónu v prvej polovici júna 2015 v závislosti od predpovede počasia. Kúpalisko bude otvorené pre verejnosť každý deň od 10:00 - do 19:00 hodiny.  

 

Kúpalisko ponúka pre svojich návštevníkov jedinečný 50-metrový plavecký bazén s vyhrievanou vodou so stálou teplotou 24 - 26°C, detský 20-metrový bazén s toboganom, bazénik pre najmenších, upravené trávnaté plochy pre odpočinok, lehátka pre návštevníkov, občerstvenie v bufetoch, bezplatnú wifi a parkovisko.

 

V rámci noviniek plánujeme vytvoriť detské pieskovisko pre deti, coffe-bar na trávnatej ploche a zaviesť predaj pernamentiek pre deti a dospelých.

 

Športovým klubom a firmám ponúkame možnosť objednať si bazén mimo otváracích hodín pre verejnosť, ako aj umiestnenie reklamy v areáli a na webovej stránke letného kúpaliska MATADORKA.

 

V rámci podporovateľov rozvoja letného kúpaliska Matadorka a jeho prevádzkovania sa chceme opätovne aj tento rok poďakovať Bratislavskému samosprávnemu kraju pod vedením p. predsedu Freša za ich finančnú podporu, ktorú si nesmierne vážime.