Kúpalisko ja otvorené !!

Letné kúpalisko MATADORKA zahájilo letnú sezónu a otvorilo bránu pre svojich návštevníkov v sobotu dňa 13. júna 2015. Kúpalisko je pre verejnosť otvorené denne od 10:00 do 19:00 hod., vrátane víkendu.

 

Ako jediné zo všetkých bratislavských kúpalísk ponúka komplex služieb vo forme bezplatného parkovania, wifi pripojenia, lehátok  v okolí 50 m bazéna a vstupu na tobogan. Vedenie kúpaliska pri rozširovaní poskytovaných služieb myslelo aj na tých najmenších. Detskí návštevníci sa môžu tešiť z nového detského pieskoviska a detských atrakcií.

 

Najväčšou pridanou hodnotou pre deti a mladistvých do 17 rokov sú celosezónne permanentky za akciovú cenu len 18 EUR na osobu. Táto akcia rovnako ako ďalšie sú súčasťou projektu „Deti poďte sa kúpať celé leto“ s hlavným cieľom podporiť voľnočasové a športové aktivity pre deti a mládež. Tento projekt spúštame v týchto dňoch a taktiež aj predaj permanentiek pre dospelých (web - cenník, info-kampaň v MHD, info-tabuľa pri hl.vchode do kúpaliska, Facebook, printové média).

 

Oficiálne zahájenie letnej sezóny je plánované na 4. júla 2015 v sobotu, pričom vstup pre deti je zdarma. Súčasťou bude sprievodný program pre najmenších, môžeme sa tešiť na detských animátorov, a ďalšie zaujímavé aktivity.

 

Kúpalisko plánuje naďalej rozširovať ponuku služieb a sortimentu pre svojich návštevníkov. Čoskoro sa môžeme tešiť na príjemné posedenie v letnom bare na trávnatej ploche pod slnečníkmi rovnako ako aj na plážové volejbalové ihrisko.  

 

Už len si zaželať krásne slnečné počasie, nech si krásnych slnečných dní na kúpalisku MATADORKA môžeme užiť čo najviac.