Kúpalisko otvorilo letnú sezónu 2014

Bratislavské letné kúpalisko MATADORKA je od 23. júna 2014 otvorené pre verejnosť, a to každý deň od 10:00 – do 19:00 hodiny. Kúpalisko bude otvorené pre verejnosť do konca augusta. V prípade priaznivého pekného počasie sa tento termín posunie.

 

Kúpalisko ponúka pre svojich návštevníkov jedinečný 50-metrový plavecký bazén s vyhrievanou vodou so stálou teplotou 24 – 26°C, detský 20-metrový bazén s toboganom, bazénik pre najmenších, upravené trávnaté plochy pre odpočinok, občerstvenie v bufetoch, bezplatnú wi-fi, lehátka a parkovisko.

 

Kúpalisko je aj tréningovým domovským stánkom vodnopólového klubu SLAVIA UK BRATISLAVA, konajú sa tu rôzne domáce a medzinárodné vodnopólové turnaje všetkých vekových ženských a mužských kategórii, ako aj sústredenia národného tímu.

 

Kúpalisko ponúka športovým klubom a firmám možnosť objednať si bazén mimo otváracích hodín pre verejnosť, ako aj umiestnenie reklamy v areáli a na webovej stránke letného kúpaliska MATADORKA (www.kupaliskomatadorka.sk) . 

 

Kúpalisko aj tento rok získalo finančnú dotáciu z Bratislavského samosprávneho kraja, čo si nesmierne vážime, pretože ako jediný zástupca samosprávy nám vždy vie podať pomocnú ruku.